Even iets totaal anders, maar toch een product dat past binnen beauty! Want deze brillen van Silhouette Eyewear zijn werkelijk beauties.
Ik heb een optische bril en een zonnebril van dit merk en ik moet echt even vertellen waarom ik ze zo mooi en zo fijn vind!

SILHOUETTE
Misschien heb je al eens van het merk gehoord. Silhouette Eyewear is een brillenmerk met alle soorten brillen die je maar kunt bedenken.
Het is ontstaan in 1964 in Oostenrijk en staat bekend om haar prachtige designs en stijl. Dat niet alleen, want de brillen zijn vrijwel allemaal handgemaakt en zijn de lichtste brillen ter wereld! Daarom werd het zelfs gebruikt door astronauten die de ruimte in zijn gegaan, super fun-fact!
OPTISCHE BRILLEN EN LENZEN

Bij Silhouette kun je dus terecht voor allerlei soorten brillen en zelfs ook lenzen. Ik had weer een nieuwe bril nodig en koos voor de Artline uit de Elegance collectie. Ook hierin heb je nog keuze uit onder andere de vorm van de glazen en de kleuren van het frame. De bril is ook nog eens verguld met 23 karaat goud!


De bril wordt helemaal op maat gemaakt met de virtual try-on. Het meest fijne is natuurlijk om de brillen te passen in een fysieke winkel. Hier kun je ook jouw sterkte opmeten zodat dit ook meteen up-to-date is. Veel opticiens hebben dit merk in de winkel staan, waaronder Specsavers, Eyewish en Pearl.
De bril komt met een mooie kleine brillenhouder die gemakkelijk in een handtas past en natuurlijk de certificaatjes en een brillendoekje.
ZONNEBRILLEN

Natuurlijk kun je bij Silhouette ook terecht voor zonnebrillen. Zonder- maar ook met sterkte. Aangezien ik gek ben van de Elegance lijn komt deze zonnebril ook uit die collectie. De New York Sky is verkrijgbaar in 4 verschillende kleuren en ook de vormen van de glazen hebben verschillende variaties.
Ook deze bril is verguld met 23 karaat goud en is mega licht van gewicht!


Deze zonnebril is heel apart qua design, iets dat ik nog niet eerder heb gezien. Ook fijn vind ik dat de glazen vrij licht zijn, maar toch de UV-stralen goed tegenhouden. Ik heb al heel veel complimentjes gehad over deze zonnebril en vriendinnen willen deze ook vaak even proberen. Het eerste dat gezegd wordt is dan ook hoe licht de brillen zijn en hoe lekker ze zitten!


Dit was de eerste keer dat ik brillen van Silhouette Eyewear heb aangeschaft en het is geen teleurstelling. Ze zijn qua prijs wel wat duurder, maar daarvoor krijg je ook een kwalitatief goede bril die heel erg prettig zit. Ook valt het me op dat ik geen afdrukken van de bril op mijn neus krijg en dat is ook echt een voordeel, want daar heb ik zo een hekel aan.
VERKRIJGBAARHEID

Zoals ik al eerder aan heb gegeven zijn de brillen te vinden bij verschillende opticiens zoals Pearl, Eyewish en Specsavers. Dit zijn natuurlijk de bekende winkels dus er zit zeker iets bij jou in de buurt.
Qua prijzen kan ik eigenlijk niets zeggen omdat dit echt te maken heeft met de sterkte van je ogen. Dit verschilt dus echt per persoon.
Dit artikel bevat producten die beschikbaar zijn gesteld ter review
Disclaimer
