Er zijn make-upproducten die het leven gewoon net wat makkelijker maken en dit is er zonder twijfel zo eentje. Ik ben altijd op zoek naar producten die snel werken, weinig moeite kosten en er tóch uitzien alsof je er echt aandacht aan hebt besteed. Zeker op drukke dagen, of als ik ’s ochtends eigenlijk te lang in bed ben blijven liggen, zijn dat de producten die ik standaard grijp. De Exmiloo Double-Ended Waterproof Eyeshadow Stick is er zo één geworden. Ik testte twee tinten, Bronze Glow en Taupe Twilight, en spoiler: ze zitten inmiddels vast in mijn everyday make-up stash.
EXMILOO

Exmiloo is een merk dat zich richt op toegankelijke, trendy make-up met een focus op gebruiksgemak en multifunctionele producten. Denk aan slimme formules, moderne kleuren en producten die je zonder gedoe kunt aanbrengen. Het merk staat daarnaast bekend om haar vegan en diervriendelijke benadering, wat voor mij altijd een extra pluspunt is. Alles wordt ontwikkeld zonder dierproeven en met aandacht voor comfort en draagbaarheid.
DE EYSHADOW STICKS


De Exmiloo Double-Ended Waterproof Eyeshadow Stick is een 2-in-1 oogschaduwstick met aan beide kanten een tint. Je kunt hem gebruiken als crèmeoogschaduw, eyeliner, oogpotlood of zelfs als highlighter. De formule is crème-naar-poeder, waterproof, veegvast en longlasting. De textuur is romig, glijdt soepel over de huid en is makkelijk te blenden met je vingers. Kwasten zijn dus geen must, wat het product ideaal maakt voor snelle looks of onderweg.
Omdat de sticks waterproof zijn, besloot ik ook een kleine test te doen. Ik bracht de stick aan op mijn hand, liet de formule even setten en hield er daarna wat water overheen. Tot mijn verrassing bleef de kleur vrijwel volledig intact zitten. Ook bij een lichte smudge test met mijn vinger bewoog de schaduw nauwelijks. Dat geeft me extra vertrouwen dat deze sticks ook op warmere dagen, bij tranende ogen of tijdens een lange dag mooi blijven zitten zonder uit te lopen.
Daarnaast zijn de sticks verrijkt met hydraterende ingrediënten, zoals onder andere vitamine E en verzachtende oliën, die helpen om de huid rond de ogen comfortabel te houden en niet trekkerig aan te laten voelen.
BRONZE GLOW

Bronze Glow is de donkerste van de twee tinten die ik heb en meteen ook de meest glam variant. Aan de ene kant zit een warme, diepe bronstint met subtiele glans, aan de andere kant een iets zachtere, lichtere bronze die perfect is om mee te blenden of als basis te gebruiken.
Mijn ervaring met deze tint is echt heel positief. De kleur geeft in één swipe al veel pigment, zonder vlekkerig te worden. Wat ik fijn vind, is dat de glans mooi zacht is en niet chunky. Het oogt chic en volwassen, niet overdreven. Voor een snelle avondlook gebruik ik vaak alleen de donkere kant op het bewegend ooglid en blend ik de lichtere tint in de arcadeboog. Binnen twee minuten heb je een complete look.
De stick ruikt licht en clean, eigenlijk nauwelijks aanwezig, wat ik persoonlijk prettig vind rond de ogen. De formule voelt romig aan bij het aanbrengen en set zich daarna mooi zonder droog te worden. Hij blijft bij mij echt goed zitten, ook na een lange dag.



TAUPE TWILIGHT

Taupe Twilight is de zachtere, lichtere zus van Bronze Glow en perfect voor everyday looks. Deze tinten zitten in het taupe-spectrum, met een mix van koel en warm, waardoor hij eigenlijk bij vrijwel elke oogkleur mooi staat.
Wat ik zo fijn vind aan Taupe Twilight, is dat je hem heel subtiel kunt houden, maar ook makkelijk kunt opbouwen. Voor overdag gebruik ik vaak alleen de lichte kant over het hele ooglid voor een frisse, verzorgde look. Als ik iets meer diepte wil, voeg ik de donkerdere kant toe in de buitenste ooghoek.
Net als bij Bronze Glow glijdt de stick soepel over de huid en blendt hij moeiteloos. De formule voelt comfortabel aan en blijft mooi zitten zonder in lijntjes te kruipen. Ook deze tint heeft een zachte, neutrale geur en een mooie, luxe finish.



De verpakking is strak, minimalistisch en stevig. De sticks voelen niet goedkoop aan en sluiten goed, wat fijn is voor in je make-uptas. Ik hou van het simpele design, omdat het rustig oogt en duidelijk laat zien dat het om een dubbelzijdig product gaat.
Als je houdt van snelle, makkelijke ooglooks zonder in te leveren op effect, dan zijn deze Exmiloo Double-Ended Eyeshadow Sticks echt een aanrader. Ze zijn veelzijdig, makkelijk in gebruik en geven een mooie, verzorgde finish. Vooral Bronze Glow en Taupe Twilight zijn perfecte tinten voor zowel dagelijks gebruik als iets meer glam.

VERKRIJGBAARHEID & PRIJZEN

De Exmiloo Double-Ended Waterproof Eyeshadow Stick is te shoppen bij Amazon.
Exmiloo Double-Ended Waterproof Eyeshadow Stick – €9,99 per stuk.
Dit artikel bevat producten die beschikbaar zijn gesteld ter review
Disclaimer
