Ik ben dol op highlighters. Ze geven je net dat kleine beetje extra. Die glow waardoor je er sexy, gezond en bronzy uitziet.
Er zijn zΓ³veel verschillende variaties en ik heb er ook een aantal in mijn la liggen. Deze highlighter van MUA is een vloeibare variant. En ik hou van de naam ‘Undress your skin’. Klinkt sexy he? Is de highlighter ook sexy? Lees dan verder..Β
UNDRESS YOUR SKIN OYSTER LIQUID GLOW

LIQUID HIGHLIGHTER
De liquid highlighter van MUA is wederom een budget product. Voor β¬6,69 heb je deze al bij het Kruidvat.
Het is een crème en dat brengt wel net iets lastiger aan dan een poeder vind ik zelf. Aangezien ik het over mijn foundation aanbreng moet je er dus voor zorgen dat je de foundation niet wegveegt met het product.
Voor het mooiste resultaat kun je de liquid dus het beste een beetje deppend op je gezicht aanbrengen met je vingers of een beautyblender gebruiken.
Het verschil met een poeder is dat deze liquid veel intenser is. Je hebt ook maar echt een klein beetje nodig.
De tint die ik heb is in de kleur ‘Oyster‘ en bevat licht weerkaatsende deeltjes die imperfecties maskeren en je een instant glow geven.
Volgens het kruidvat kun je dit onder je foundation aanbrengen maar dat zou ik toch net precies niet doen.
Ik zou de highlighter alleen aanbrengen bovenaan je jukbeenderen, op het puntje van je neus, onder het wenkbrauwbot of net in het gootje van je bovenste lippen.
Maar please be careful! Niemand zit te wachten op een discobal.
Met highlighters geldt: Less is more!


Ik vind het echt een prachtige highlighter. Voor deze prijs helemaal!
MUA is sowieso een heel fijn make-up merk en het mooiste is dat de make-up vrijwel altijd onder de β¬10 is. Verder is MUA ook dierproefvrij π
MUA is te koop bij de grotere Kruidvat filialen en altijd verkrijgbaar op de webshop van Kruidvat.
Hieronder wat fotootjes van de highlighter op mijn gezicht:
Dit artikel bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf
Disclaimer

wauw wat een glans!
ziet er echt goed uit! mooie glans echt shabam, glans! ik ben nieuwschierig ik gebruik normaal alleen poeder highlighters
Ik heb ook eens een andere vloeibare highlighter gekregen in een beautybox. En die beviel me ook wel goed.
Het is wel heel anders dan een poeder ja. Ze zijn intenser en je moet wel uitkijken dat je niet teveel opsmeert haha!
Voor overdag gebruik ik eigenlijk altijd poeders maar voor wat meer intense highlight kun je het beste een vloeibare nemen!
Wauw, hij is inderdaad mooi zeg!
Het ziet goed uit, zoals je zegt, voor die prijs en dan ook nog dierproefvrij. Top!
Exaclty! Ik ben sowieso van van MUA make-up. Goedkoop, goed en dierproefvrij π
Wauw wat een prachtige highlighter.
wauw voor wat ik kan zien is die prachtig!
Wauw, wat een mooi product! En fijn prijsjeee!
Heel erg mooi en dat voor zo’n fijn prijsje! Nice!