Mariska van Matte & Shimmer heeft speciaal voor vandaag, tweede kerstdag, een look gemaakt die he-le-maal in het teken staat van oud en nieuw! Newyears eve Glitter!
‘Oud & nieuw is de perfecte feestdag om helemaal los te gaan met glitters! Dat laat ik me geen 2 keer zeggen. Zodoende heb ik deze feestelijke glitter look gemaakt.’ Voor alle informatie en meer foto’s van deze slaying look moet je het artikel even lezen!
GLITTERS!
Newyears eve Glitters
Glitters mogen met oud & nieuw. Ik ga ook gewoon los

Tegenwoordig ben ik helemaal verslaafd aan Laura Mercier poeder en NARS concealer

Als highlighter heb ik Champagne Pop en nog een highlighter van Becca gemengd. Wat heb ik eigenlijk mega veel luxe artikelen gebruikt, valt me op nu ik dit zo schrijf. Er zijn altijd mooie budget opties! Ik heb ook veel budget make-up, het is nu eventjes toevallig dat het vooral high-end is. Zoek je een budget dupe of vervanging voor een product? Je kan het altijd aan mij of Mayke vragen! We helpen je graag. Want je kan er ook voor minder euries net zo flawless uitzien.
Je kan er ook voor minder euries net zo flawless uitzien

CHECK OUT MATTE & SHIMMER!
Wil je meer werk van Mariska zien? Of haar volgen voor meer looks & tutorials? Check dan haar social media:
Instagram: Matte & Shimmer
Facebook live groep: Matte & Shimmer live groep
Website: Matteandshimmer.nl
