Een geur dat je doet denken aan Australische stranden. Dat is de Ouai parfum, North Bondi Sands is geïnspireerd op het strand in Sydney. Omdat de geuren van de haarproducten zo geliefd waren, besloot het merk hier een parfum van te creëren. Et voila!

THE OUAI

OUAI parfum north bondi sands

Ouai of The Ouai is een fantastisch merk waar ik zelf sinds kort echt fan van ben. Je spreekt het uit als ‘way’ en is de Franse casual manier van het zeggen van Oui (betekenis; ja). Want als je Ouai gebruikt dan zeg je ja tegen:

  • Beter zijn in het echte leven dan op Instagram
  • Het loslaten van onrealistische verwachtingen
  • Het  houden van imperfecties

De eigenaresse van het merk is dog mom (love her already) Jen Atkins en is van beroep een celebrity hair stylist (ze doet bijvoorbeeld de Kardashians). Maar wat leuk is, het merk heeft nu ook parfums en lichaamsverzorging. Alle geuren van de producten zijn geïnspireerd op haar favoriete steden in de wereld. Zelf vind ik de North Bondi geur het allerlekkerst!
De producten zijn allemaal vrij van sulfaten, ftalaten en parabenen.

OUAI parfum north bondi sands

OUAI PARFUM NORTH BONDI SANDS

Na de geurkaars en de leave-in conditioner te hebben geroken, moest ik het parfum natuurlijk ook hebben. Want de geur North Bondi Sands is zó lekker.
Het parfum opent met een citrusachtige golf van pittige fruitnoten.
Bergamot en appelbloesem worden vermengt met Siciliaanse citroen en framboos, waarna het hart opent van rijke bloemenbloesems. Zo heb je een vleugje roos, jasmijn en viooltjes en word je verrvolgens overspoeld door een muskusachtig aardse achtergrond van patchoeli, sandelhout en witte muskus.
De geur zou moeten denken aan de heerlijke geur van de Australische stranden, en dan speciaal geinspireerd op Sydney’s Bondi Beach.

Topnoten: Bergamot, appelbloesem, framboos, Italiaanse citroen
Hartnoten: Rose de Mai, jasmijn, viooltjes
Basisnoten: Patchoeli, sandelhout, witte muskus

De parfum bevat geen parabenen én is cruelty-free!

OUAI parfum north bondi sands
OUAI parfum north bondi sands

Like I said, vind ik de geuren van de kaarsen, haarolie en leave-in conditioner heerlijk. Het kan dus niet missen dat het parfum mij ook gaat bevallen.
En dat doet het! Als ik het samen met de haarproducten gebruik dan voel ik me als een oase van Bondi Sands. Een zacht, bloemige en toch ietwat tropische geur maar niet zoet vanwege de muskus denk ik. I like it!
Daarnaast vind ik de flacon ook een must voor het oog, hij staat dan ook bij mijn ‘mooie’ parfums op mijn kastje!

VERKRIJGBAARHEID & PRIJS

OUAI parfum north bondi sands

Ouai is verkrijgbaar bij Babassu. Een héérlijke winkel waar je fysiek kunt  shoppen (als de lockdown over is) maar ook via de webshop. Helaas zijn de parfums hier nog niet verkrijgbaar, deze kun je wel kopen via Bangerhead.

Prijs:

  • Ouai | North Bondi Sands EdP  €20 (10ml travel) en €54 (50ml)

 

Disclaimer

May