Afgelopen week zag je de Every Day Basic set van Real Techniques, nu gaan we een stapje verder met de Artist Essentials. Het brengt jouw make-up namelijk naar een hoger level. In dit artikel laat ik je alle kwasten zien én waarvoor ze het beste te gebruiken zijn.
REAL TECHNIQUES

Real Techniques kennen we allemaal wel! Het merk staat bekend om de make-up tools zoals kwasten maar ook make-up blenders/sponzen.
Het merk is opgericht door Samantha en Nicola Chapman, oftewel Sam & Nic. Ze zijn beide opgegroeid met make-up. Hun tante was namelijk de make-up artist van onder andere David Bowie en Princess Diana (dat is niet niks). Later zijn ze zelf make-up artists geworden en hebben ze gewerkt voor MAC, Estee Lauder en Chanel.
Uiteindelijk begonnen ze ook video’s te uploaden met looks en langzamerhand is het merk Real Techniques in 2011 ontstaan.
De haartjes van de kwasten zijn allemaal synthetisch en het merk is totaal cruelty-free! Valt onder Clean Beauty en daar houden we van!
Meer Real Techniques reviews vind je hier.

ARTIST ESSENTIALS
Deze Artist Essentials set bevat alle kwasten die je nodig hebt om je make-up naar een hoger level te brengen, zoals alleen make-up artists dat kunnen.Het bevat namelijk kwasten voor de foundation, blush/highlighter, een kwast om mee te highlighten en/of te contouren, een kwast voor een aanbrengen van eyeliner en een lippenkwast. Ben je benieuwd naar een video waarin ik de kwasten gebruik? Die vind je hier!
217 EXPERT EDGE LARGE BRUSH


De eerste kwast uit de set is de 217 Expert Edge Large Brush en is volgens mij niet los verkrijgbaar. De kwast is ideaal voor het blenden en aanbrengen van de foundation en/of concealer.
De kwast heeft 5 hoeken om de make-up precies aan te brengen, bijvoorbeeld onder de ogen. De haartjes zitten dicht op elkaar wat zorgt voor een mooie volledige dekking van het product.
421 SOFT ACCENT BRUSH


Ook de 421 Soft Accent Brush kan ik niet los vinden en kan je dus alleen in deze set aanschaffen. De kwast is ook gehoekt zodat het perfect past op de jukbeenderen, daarom kun je deze kwast het beste gebruiken voor een blush of highlighter. De haartjes zijn zacht en lopen taps toe waardoor je er ook heel goed een liquid product mee kan aanbrengen en blenden.
420 SPOTLIGHT FAN BRUSH


Funny thing, terwijl ik aan het schrijven ben merk ik dat geen enkele kwast uit deze set los verkrijgbaar is. Alleen in deze set.
Net als de 420 Spotlight Fan Brush die je het beste kunut gebruiken om te contouren en te highlighten. Deze kwast ziet eruit als een fan brush die we kennen, maar dan groter én voller qua haartjes die kort en lang zijn waardoor het product mooier te ‘layeren’ is. Ik gebruik deze het liefst voor een mooie poeder highlighter!
317 SMUDGE LINER BRUSH


Ik gebruik het liefst een liquid eyeliner, maar deze kwast is speciaal voor het aanbrengen van een eyeliner in poedervorm. Je kunt het door de vorm van het borsteltje ook mooi smudgen. Denk aan een mooie zwarte eyeliner die gesmudgt wordt zodat je een prachtig effect krijgt. De haartjes zijn recht en het kwastje is in een hoek gevormd, hierdoor krijg je het mooiste resultaat.
425 LIP SMUDGE BRUSH


Tot slot nog een kwastje voor de lippen. Deze 425 Lip Smudge Brush gebruik je natuurlijk voor het aanbrengen van een lipstick. De haartjes zitten dicht tegen elkaar aan en het kwastje heeft een taps toelopende vorm, hiermee kun je heel precies werken of juist een mooi effect creëren door vanaf het midden de lipstick te smudgen naar buiten.
VERKRIJGBAARHEID & PRIJS

Real Techniques vind je bijna overal! Het merk is onder andere verkrijgbaar bij Douglas, Boozyshop, de Make-up Spot, bol.com en Kruidvat. Maar ook vind je dit merk tegenwoordig gewoon bij de Etos!
Ben je benieuwd naar de looks die ik ermee heb gemaakt? Kijk dan op mijn Instagram, ik plaats regelmatig reels waarin ik mijzelf opmaak.
De kwasten zijn in een set verkrijgbaar, maar ook als losse kwasten.
Prijs:
- Real Techniques | Artist Essentials €30.58
Dit artikel bevat producten die beschikbaar zijn gesteld ter review
