Oooh eindelijk is het zo ver. Na 3 maanden (ja 3 maanden, ik mag mezelf echt een schouderklopje geven) mag ik eindelijk de beauty adventkalender van L’occitane openen. Halleluja.
Vandaag open ik mijn eerste vakje en de rest van de maand kunnen jullie het iedere dag volgen op mijn Snapchat en Instagram. Kijk je mee?

L’Occitane Beauty Adventkalender
Ja, bijna 3 maanden heb ik de kalender al op mijn tafel liggen. Ik zie hem dus iedere dag. En nu mag ik eindelijk de vakjes gaan openmaken.
Ik ben trots op mezelf, ik heb echt gewacht tot 1 december
Ik ben trots op mezelf! Mijn geduld is op de proef gesteld maar ik heb het doorstaan haha. Dus laten we dan ook maar gelijk beginnen met het openen van vakje 1.

Oke, daar gaat ie. Vakje 1 gaat open (ik moest even zoeken want het staat niet op volgorde). En als eerste vind ik de Cooling gel voor de handen.
Deze hand gel komt uit de Verbena collectie en heeft precies die lekkere frisse geur. De handgel hydrateert de handen, laat een anti-klamheid poeder achter (fijn, hierdoor voelen de handen niet plakkerig aan na het smeren) en geeft vooral een HEERLIJKE geur. Precies die Verbena geur die je al kent.
Tot slot belooft de handcrème ook zwellingen van de handen tegen te gaan.
Ik maak iedere dag een hokje open op snapchat en instagram
Anyway, lekker!! Vanaf vandaag ga ik dus iedere dag een hokje open maken. Dit ga ik niet iedere dag plaatsen op mijn website maar wel op mijn social media kanalen.
De Christmas Crackers krijg je gratis bij aankoop van €15. Superleuk
Oh en ps. leuke tip: mocht je deze adventkalender nu aanschaffen (of iets anders). De Christmas Crackers die je op de foto ziet krijg je gratis bij je aankoop vanaf €15 bij de L’occitane webshop of bij een van de salons. Gebruik wel even de code CRACKERS bij het afrekenen.
En daar zitten ook hele leuke verassingen in!
CHRISTMAS CRACKERS

VOLGEN
Wil je nu precies zien wat er iedere dag in een hokje verstopt zit? En wat er in de Christmas Crackers zit?
Dan moet je me absoluut even volgen op 1 van de volgende social media kanalen (of allemaal, wat jij wilt).
Instagram: May Cate
Facebook: May Cate
Snapchat: May-Cate (hier open ik de vakjes live)
Leuk om je daar te zien!
Heb jij wel eens een beauty advent kalender gehad? En welke vind jij het leukst?
Deze review bevat producten die zijn opgestuurd door een merk/bedrijf

Deze kalender ziet er echt zo leuk uit!
Ahh ik ben stiekem wel een beetje jaloers haha! Al zou ik het wel moeilijk vinden om te wachten om de vakjes open te maken ;).
Flink dat je het zo lang hebt volgehouden, haha!
Ik had graag een adventskalender gekocht, maar het zou zonde zijn aangezien we over twee weken op reis vertrekken! Volgend jaar, dan maar. 🙂
Dit ga ik zeker volgen op instagram!